Contact

Modis Engineering
Zaltbommel

Contactgegevens

Hogeweg 123
5301 LL Zaltbommel
T: 0418 – 784 032
E: engineeringzuid@modis.com

Plan uw route


Modis Engineering regio Zuid

Hogeweg 123
5301 LL Zaltbommel
T: 0418 – 784 032
E: engineeringzuid@ajilon.nl

Contactpersonen


Robert van Leeuwen

Robert van Leeuwen

Business Unit Manager
T: 06-1273 6844
E: robert.van.leeuwen@modis.com

Maickel Walraven

Maickel Walraven

Engineering Manager
Werktuigbouwkundige Installatietechniek
T: 06-1033 0628
E: maickel.walraven@modis.com

Arno Kluijtmans

Arno Kluijtmans

Engineering Manager
Elektrotechnische Installatietechniek
T: 06-1273 6845
E: arno.kluijtmans@modis.com

Floris Schoots

Floris Schoots

Engineering Manager
Industriële Automatisering
T: 06-2050 1994
E: floris.schoots@modis.com

Sjors van Haaren

Sjors van Haaren

Engineering Manager
Machinebouw
T: 06-2340 3906
E: sjors.van.haaren@modis.com

Geertjan Krielaart

Geertjan Krielaart

Engineering Manager
Machinebouw
T: 06-5236 7064
E: geertjan.krielaart@modis.com

Arjan Raams

Arjan Raams

Technical Business Development Manager
T: 06-1312 0864
E: arjan.raams@modis.com


Modis Engineering
Rotterdam

Contactgegevens

Jan Leentvaarlaan 62
3065 DC Rotterdam
T: 010 286 1380
E: engineeringwest@modis.com

Plan uw route


Modis Engineering regio West

Jan Leentvaarlaan 62
3065 DC Rotterdam
T: 010 286 1380
E: engineeringwest@ajilon.nl

Contactpersonen


Dave Koldenhof

Dave Koldenhof

Business Unit Manager Rotterdam
T: 06-5104 9651
E: dave.koldenhof@modis.com

Leslie van den Heuvel

Leslie van den Heuvel

Engineering Manager 
Werktuigbouwkundige Installatietechniek
T: 06-1097 6795
E: leslie.van.den.heuvel@modis.com

Engineering Manager Industriële Automatisering

Engineering Manager Industriële Automatisering

Engineering Manager
Industriële Automatisering
T: 06-2278 4036
E: engineeringwest@modis.com

Arjan van der Heijden

Arjan van der Heijden

Engineering Manager
Machinebouw
T: 06-5512 8589
E: arjan.van.der.heijden@modis.com

Marcel de Haas

Marcel de Haas

Engineering Manager
Elektrotechnische Installatietechniek

T: 06-5357 4561
E: marcel.dehaas@modis.com

Bob Andrieu

Bob Andrieu

Business Line Manager
T: 06-1273 6856
E: bob.andrieu@modis.com


Modis Engineering
Enter

Contactgegevens

Veldegge 16
7468 DJ Enter
T: 0547 – 386 363
E: engineeringoost@modis.com

Plan uw route


Modis Engineering regio Oost

Veldegge 16
7468 DJ Enter
T: 0547 – 386 363
E: engineeringoost@ajilon.nl

Contactpersonen


Gerald Hofste

Gerald Hofste

Business Unit Manager
T: 06-1273 6854
E: gerald.hofste@modis.com

Roel ten Hoopen

Roel ten Hoopen

Engineering Manager
Machinebouw
T: 06-2456 1701
E: roel.ten.hoopen@modis.com

Maarten Smidt

Maarten Smidt

Engineering Manager
Industriële Automatisering
T: 06-5207 3394
E: maarten.smidt@modis.com

Gerard Bauhuis

Gerard Bauhuis

Engineering Manager
Bouwkunde
T: 06-2297 2715
E: gerard.bauhuis@modis.com

Berthil Jansen

Berthil Jansen

Engineering Manager
Machinebouw
T: 06-8236 9682
E: berthil.jansen@modis.com

Modis Engineering Zaltbommel

Hogeweg 123
5301 LL Zaltbommel
0418 - 78 40 37
engineeringzuid@modis.com

Modis Engineering Rotterdam

Jan Leentvaarlaan 62
3065 DC Rotterdam
010 - 286 13 80
engineeringwest@modis.com

Modis Engineering Enter

Veldegge 16
7468 DJ Enter
0547 – 386 363
engineeringoost@modis.com

App je vraag

Heb je vragen over onze functies neem dan contact op met het recruitment team.

You have Successfully Subscribed!

Chat met ons
Chat met ons
Questions, doubts, issues? We're here to help you!
Verbinden...
None of our operators are available at the moment. Please, try again later.
Our operators are busy. Please try again later
:
:
:
Wat is uw vraag. Vertel het ons.
:
:
De chat is beeindigd.
Was dit gesprek nuttig? Beoordeel deze chat sessie
Goed Slecht